baner1
baner 3
baner 2
previous arrow
next arrow

Dom Pogrzebowy „JUKA” Rafał Węsierski mieści się przy ul. Dr Kopicza 2 w Starogardzie Gdańskim

e-mail:  juka.pogrzeby@gmail.com

Filie:
Tczew ul. Gdańska 52
Pelplin ul. Wybickiego 13
Skórcz ul. Główna 1
Skarszewy ul. Kościuszki 21

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod nr tel. (058) 560 04 78 oraz 509 419 217

Od 1993 roku do chwili obecnej nieprzerwanie prowadzimy działalność w zakresie organizacji pogrzebów osób zmarłych. To pozwala nam doskonale wczuć się w potrzeby klienta i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe. W razie tragicznego zdarzenia jakim jest śmierć bliskiej osoby udzielimy Państwu wsparcia we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu. Możecie Państwo kompleksowo załatwić wszystkie formalności związane z pogrzebem. Dokonać wyboru trumny, urny, wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz uzyskać szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania i wątpliwości.

Skredytujemy Państwu koszty pogrzebu do wysokości zasiłku. W ramach świadczonej przez nas usługi pogrzebowej przygotujemy osobę zmarłą do pogrzebu.

Pod całodobowymi numerami telefonów możecie Państwo zlecić nam przewóz osoby zmarłej oraz uzyskać profesjonalną pomoc i wszystkie niezbędne informacje związane z przygotowaniami do pogrzebu. Pracownicy naszej firmy przyjmą Państwa z należytą powagą oraz dyskrecją.

Aby pomóc Państwu w tak trudnych chwilach bezpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z  ZUS, KRUS, USC (akty zgonu), kościelnymi, cmentarnymi i szpitalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w kolejnych zakładkach tematycznych na naszej stronie.

https://www.facebook.com/juka.starogard